Kurumsal


Hakkımızda

Kalinda Danışmanlık olarak, kurumsal yönetim ekseninde gelişmeyi hedefleyen tüm kurumlara, stratejik yönetim, yeniden yapılanma ve süreç iyileştirme faaliyetleri ile insan kaynakları yönetim sistemlerinin özel olarak tasarlanması ve uygulanması sürecinde rehberlik sağlamaktayız.

Danışmanlık sektöründe uzun yılların deneyimine sahip kurucular önderliğinde, özellikle kurumsallaşma sürecinin yönetimine destek olmak amacıyla 20 yılı aşkın bir süredir yurt içi ve yurt dışındaki değişik sektörlerde özel sektör firmaları ve kamu kurumlarına hizmet vermekteyiz.

Çok çalışmak ve fedâkarlığın; üstün başarının değişmez şartı olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla hizmetlerimizi sunarken müşterilerimize katma değer sağlayacak her türlü fedâkarlığı göstererek çalışırız. Geleceğe ilişkin rüyalarınızı sizinle birlikte görmek, şartlara göre mümkün olan en doğru çözümü üretmek bizi farklı kılan özelliklerimizdir.Misyonumuz
Kalinda olarak misyonumuz, hizmet verdiğimiz kurumları geleceğe güvenle bakmalarını sağlayacak, onları rakiplerinden daha başarılı ve farklı kılacak şekilde profesyonel yönetim anlayışı ve bu anlayışı destekleyecek köklü örgütsel sistemlere kavuşturmaktır.
 
Vizyonumuz
Bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle koşulsuz bir şekilde paylaşarak, sürdürülebilir kurumsal sistemlerle ve geleceğe güvenle bakan çalışanlarla oluşturduğumuz başarılı işletmelerde, stratejik öneme sahip değişmeyen bir değer olmayı hedefliyoruz. Sözün özü biz, danışmanlık yaptığımız işletmelerle birlikte sahip oldukları enerjiyi sinerjiye dönüştüren, sistemle gelişerek büyüyen ve ışıldayan fotoğraflarda yer almak istiyoruz.
 
İlkelerimiz

Tüm çalışmalarımızda temel hareket noktamız, danışmanlık yaptığımız kuruluş için verimlilik sağlama anlayışıdır.

Her iş ancak gerekleri yerine getirildiği zaman başarıyla sonuçlanabilir. Enerjiyi sinerjiye dönüştürmenin mücadelesini verirken,karlılık, büyüme ve sürdürülebilirlik odaklandığımız temel alanlardır. İşte biz bunun için varız.